Ne prodhojme lumturi

The slogan with which NewDesignFurniture has already given another dimension to showrooms in our country and beyond. With a tradition of over 14…

Lexo më shumë

NewDesignFurniture

The first showroom in the Republic of North Macedonia, a new way of selling and presenting products through the creation of spaces that…

Lexo më shumë

Struktura e kompanis

NewDesignFurniture has created its own working structure by creating special departments for the company’s liaison areas. The production sector with a production capacity…

Lexo më shumë

Abonohu

Lidhu me ne për të marrë ofertat dhe uljet e fundit!

Rreth nesh


Nuk ka asnjë vend si shtëpia!

Ju mund të udhëtoni në të gjithë botën, të shihni peisazhet, vendet dhe ndërtesat më të bukura, por asgjë nuk mund të krahasohet kurrë me dashurinë, ngrohtësinë, rehatinë dhe paqen që gjeni kur të ktheheni në shtëpi. New Design kupton rëndësinë e krijimit të një shtëpie të ngrohtë, komode dhe mikpritëse për ju dhe familjen tuaj.

Ne u ofrojmë klientëve tanë një larmi të gjerë stilesh dhe modele mobiljesh të çiftëzuara me cilësinë më të mirë. Si shtesë e politikës sonë të shkëlqyeshme të shërbimit ndaj klientit, ne gjithashtu u lejojmë klientëve tanë të projektojnë mobiljet e tyre në mënyrë që ata të kenë mobiljet e ëndrrave të tyre. E themeluar në 2006 si një biznes familjar, New Design ka lulëzuar duke u specializuar në prodhimin dhe shitjet e mobiljeve për shtëpi moderne, pa humbur prekjen e saj tradicionale. Ne e filluam kompaninë tonë me 5 punonjës dhe një sallë ekspozite modeste.

Gjatë viteve të kaluara, ne kemi arritur të zgjerojmë biznesin tonë dhe tani kemi 23 të punësuar, 3 salla të ekspozitës dhe një fabrikë për prodhimin e mobiljeve. Ekipi në New Design është punëtor dhe profesional, fabrika jonë i plotëson standardet ndërkombëtare dhe ne gjithashtu posedojmë dyqanet ekskluzive (në Tetovë dhe Prilep). Ne garantojmë produkte të të gjitha llojeve të lëkurës, pëlhurës, ose eko-lëkurës me një çmim konkurrues, me cilësi të lartë dhe dizajn unik. Aktualisht, produktet tona po shesin mirë në tregun vendor, ndërsa synojmë gjithashtu të depërtojmë në tregun kombëtar dhe ndërkombëtar. Ne kemi krijuar një projekt për modelimin e mobiljeve, ku të rinjtë e motivuar, të talentuar dhe ambicioz do të kenë mundësinë të përfundojnë programin tonë të trajnimit dhe të gjejnë një punë në të ardhmen. Duke vepruar kështu, ne shpresojmë të ndihmojmë në uljen e shkallës së papunësisë në vend.

Lidhu me ne

Faleminderit për vizitën në faqen tonë të internetit. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me ofertat tona ose ndonjë kërkesë, ju lutemi plotësoni formularin më poshtë dhe na dërgoni. Ju gjithashtu mund të na kontaktoni përmes numrave tanë të telefonit. Ne ju sigurojmë se do t'ju pergjigjemii sa më shpejt që të jetë e mundur.

Shkup

Tetove

Orari i punës

E hënë deri të premten nga
9: 00-20: 00
Saturday from 9: 00-20:00 часот

E-mail: info@newdesign.com.mk
Web: www.newdesign.com.mk

Ejani dhe na vizitoni, ju jeni të mirëpritur.

Shkup

Salloni në Shkup ⤵️

Big Box Mebel Centar Skopje
13, Kiro Gligorov, Skopje 1000
Info: 02-2452436
Mob: 071/554-819
Mob: 070-963-070

Tetove

Salloni në Tetovë ⤵️

Address: Boulevard Vidoe Smilevski Bato, Tetovo 1220
E-mail: info@newdesign.com.mk 
Phone : +38970 963 070

Kontakti